Vefat ilanı

Hürriyet, Posta, Sabah, Milliyet, Cumhuriyet, Türkiye Sözcü, olay, birgün, gazetelerinin yanı sıra dilerseniz istediğiniz diğer bir gazeteye veya gazetelere vefat ilanı, ölüm ilanı 444ilan.Net web sitemiz üzerinden online olarak veya çağrı merkezi numaralarımızı arayarak verebilirsiniz. İster tüm Türkiye’ye isterseniz bulunduğunuz şehir veya bölgeniz için gazeteye vefat ilanı vermek için en doğru adrestesiniz.

 

Vefat ilanı ; gazetelere hayata veda eden bir sevdiğinizin vefat haberini duyurmak için verdiğiniz ilanlardır. Ülkemizde birçok yerel ve ulusal gazeteye bu ilanları verebilirsiniz. Vefat ilanı çok önemli bir kişi ya da sıradan bir kişi de olabilir. Gazetelere ulaşarak tek tek vefat ilanları hakkında bilgi almak çok zorlu bir iştir.

 

Sizler için 50 yılı aşkın bir süredir ülkemizdeki neredeyse tüm gazetelere vefat ilanı verebilmeniz için aracılık ediyoruz. Bize ulaşarak  istediğiniz gazeteye vefat ilanı verebilirsiniz. Vefat ilanlarınızı ülkemizde yayın yapan tüm gazetelere alternatif ebat ve fiyatlara kolayca verebilirsiniz.

 

Vefat İlanı Nasıl Verilir?

Vefat ilanlarını vermek çok kolay. Öncelikle vefat ilanı vereceğiniz metni hazır hale getirin. Bu konuda destek almak istiyorsanız da ekiplerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Sonrasında ilanı vermek istediğiniz gazeteyi belirleyin. Gazeteyi belirledikten sonra bizimle iletişime geçin.

 

Vefat ilanı vermek istediğiniz tarihi belirleyin. Sonrasında ekiplerimiz sizin için hemen çalışmalara başlasın. Ardından vefat ilanı ücretini ödeyin ve sizlerin verdiği ilanı istediğiniz tarihte istediğiniz gazetenin ilanlar bölümünde hemen bastıralım.

 

Vefat İlanı Ücretleri

Vefat ilanı ücretleri gazeteden gazeteye değişmektedir. Bu yüzden fiyat bilgisi alabilmek için uzmanlarımızla iletişime geçtiğinizde yardım isteyebilirsiniz. Sizler için tüm ulusal ya da yerel gazetelerin güncel fiyat listesini alarak size anlık olarak belirtiyoruz.

 

Vefat ilanı ücretlerini yayımlama işleminden önce alıyoruz. Bizlere diğer detayları belirttikten sonra banka havalesi ya da kredi kartı üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Ödemeyi aldığımız anda vefat ilanı için talebi oluşturuyoruz. Bize hafta içi ve hafta sonu 7/24 ulaşabilirsiniz.

Vefat ilanı & ölüm ilanı örnekleri;

Open chat
Merhaba İlan vermek istiyorum
Merhaba İlan vermek istiyorum
Powered by