Ticari ilan

Firma veya ürünün tanıtılması, kampanya duyurusu, gayrimenkul projeleri, prestij amaçlı ilanlardan oluşan Ticari İlanlar Sınıfı, gazete’nin sayfasında kapladığı alana göre değerlendirilmektedir. Ticari ilanlar; gazetesine, bölgesine, renk özelliklerine göre sınıflandırılmaktadır.

Türkiye geneli yayınlanabileceği gibi bölgesel olarak da yayınlanabilmektedir. Basılı yayın yapan yerel yada ulusal her gazete de ticari ilan yayınlamak mümkündür.

Ticari ilanlar seri, sosyal ve mevzuat ilanlarına göre daha maliyetli olduğundan ilan için ayrılan bütçenin ilanın yayın sayısına ve bölge odaklamasına direkt etkisi bulunmaktadır.

Her gazetenin reklam tarifesi farklı olduğundan ticari ilan fiyatlarını fikslemek de mümkün değildir. Her ölçü ve ilan için yeniden fiyatlamak gereklidir.Ticari ilanlar hakkında daha ayrıntılı teknik bilgi almak, tahmini reklam bütçenizi oluşturmak için tüm gazetelerin yetkili ajansı olan firmamızda ticari ilan müşteri temsilcilerimiz sizlere sağlıklı bilgiler aktarmak ve yönlendirmek için hizmet vermektedir.

Ticari ilan ve reklam taleplerinizi mail gönderek yada çağrı merkezimizi arayarak iletebilirsimiz.

Ticari ilan örnekleri

RESİMLERİN TAM BOYUTUNU GÖREBİLMEK İÇİN ÜZERLERİNE TIKLAYINIZ

Open chat
Merhaba İlan vermek istiyorum
Merhaba İlan vermek istiyorum
Powered by