Teşekkür ilanı

İnsanlarımız başkalarına olan minnet borçlarını dile getirip bu duyguları herkes ile paylaşmak adına gazeteye teşekkür ilanı verirler. Alt kısımda vermiş olduğumuz örnekleri incelediğiniz takdirde sizde göreceksiniz ki genelde sağlık problemleri yaşayan ve tedavi gördüğü süreçte doktoru sayesinde çoğu zaman eski sağlığına kavuşan ve hastalık döneminde doktorunun göstermiş olduğu ilgiden dolayı bir çok vatandaş teşekkür etmek için bu ilan türünü tercih eder.

Ayrıca kaybettiğiniz bir yakınınız için acı günlerinizde yanınızda olan ve size destek olan akraba, dost ve yakınlarınız için de vefat sonrası teşekkür ilanı sıkça verilmektedir. Zaman zaman ise bir kurumun açılışına icabet eden davetlilere ve ticari bir işletmenin herhangi bir sebeple hasarının kısa sürede giderilmesine yardımcı olan Sigorta şirketlerine de verilmektedir.

Teşekkür ilanı sosyal ilanlar kategorisinde yerini alır. Sosyal ilanlarda da en çok tercih edilen gazeteler; Hürriyet, Sözcü, Sabah gazeteleridir. Fakat siz dilerseniz bu gazetelerin dışında , Milliyet, Posta, Cumhuriyet ve diğer gazetelerede bizimle iletişim kurarak teşekkür ilanları‘nızı verebilirsiniz.

Teşekkür ilanı örnekleri;


Open chat
Merhaba İlan vermek istiyorum
Merhaba İlan vermek istiyorum
Powered by