Sözcü Gazetesi İlan Ver

Sözcü gazetesi 27 Haziran 2007 yılında yayın hayatına başlamış son derece genç bir gazetedir. Bu gazete İstanbul merkezli olmak üzere ulusal olarak günlük hizmet verir. Bu gazete 2016 verilerinde Hürriyet, Sabah ve Posta gazetelerinin ardından en çok tiraja sahiptir.

Sözcü gazetesi ilan verme işlemi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz ilanların geniş bir kitleye ulaşmasını sağlayabilmek adına Sözcü gazetesini kullanabilirsiniz. Gazetede ilan vermenize yardımcı olacak bir yer arıyorsanız sizlere 50 yılı aşkın bir tecrübeyle yardımcı oluyoruz.

Sözcü Gazetesine Nasıl İlan Verilir?

Sözcü gazetesine ilan vermek için öncelikle ilan metnini oluşturun. Oluşturduğunuz metinde tüm süreçten detaylı olarak bahsedin. Bu konuda bir tereddüt yaşıyorsanız ekiplerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Sonrasında ortaya çıkardığınız ilan metnini bizlerle paylaşın.
Metni bizimle paylaştıktan sonra yayınlatmak istediğiniz tarihi belirleyin. Hemen sizin için bu tarihi rezerve edelim. Sonrasında ise hemen ücreti ödeyin. Ücret ödemesini kredi kartı ya da banka havalesi üzerinden alıyoruz. Ücreti ödedikten sonra da hemen bizimle iletişime geçin ve ilanınızı yayınlatalım.

 

Sözcü Gazetesi İlan Türleri Nelerdir?

Sözcü gazetesinde birçok konuda ilan verebilirsiniz. Ülkemizde vefat ilanlarından teşekkür ilanlarına, anma ilanlarından duyuru ilanlarına kadar birçok konuda Sözcü gazetesinin ilanlar sayfasında metninizi yayınlatabilirsiniz.

 

Sözcü gazetesi ilan fiyatları için bizimle iletişime geçtiğinizde güncel bilgi alabilirsiniz. Belirttiğiniz ilanların yapısına uygun bir metin hazırlayarak tüm aşamaları geçtiğinizde ilanlarınız gazetede yayınlanır ve geniş bir kitleye ulaştığı için dönüşüm oranı yüksektir. Hemen bize ulaşabilir Sözcü gazetesine ilan verebilir ve istediğiniz tarihte ilanınızı yayınlatabilirsiniz.

Open chat
Merhaba İlan vermek istiyorum
Merhaba İlan vermek istiyorum
Powered by