Sabah Gazetesi İlan Ver

Sabah gazetesi 22 Nisan 1985 yılından bu yana hizmet veren bir ulusal gazetedir. “Türkiye’nin en iyi gazetesi” sloganıyla yola çıkan bu gazete geniş bir okuyucu kitlesine sahiptir. Ülkemizde en çok satış rakamı olan gazeteler arasındadır. Sabah gazetesi ilan verme işlemleri için bizi tercih edebilirsiniz.

 

Sizler için 50 yılı aşan tecrübemizle Türkiye’nin en büyük gazetelerinden biri olan sabah gazetesinde istediğiniz ilanları vermenize yardımcı oluyoruz. Bize iletişim adreslerimizden hafta için mesai saatlerinde ve pazar günü de ulaşarak ilanlarınızı verebilirsiniz. Çok küçük bütçelerle istediğiniz konuda ilan verebileceğinizi ifade edelim. İlanlarınızın en büyük gazetelerden biri olan Sabah gazetesinde çıkmasını istiyorsanız bizlere iletişim kanallarımız üzerinden ulaşın.

 

Sabah Gazetesine Nasıl İlan Verilir?

Sabah gazetesine ilan vermek için bizleri tercih edebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Sabah gazetesi için ilan verme şansınız vardır. İlan verebilmek için tek yapmanız gereken bize faks, telefon, e posta, Whatsapp gibi kanallardan ulaşarak bilgi almaktır. Bilgi aldıktan sonra bizlere gerekli bilgileri verebilirsiniz. Hemen sonrasında banka havalesi ya da kredi kartı ile ödeme yaparak ilanlarınızın istediğiniz günde Sabah gazetesinin ilgili sayfalarında yerini almasını sağlayabilirsiniz.

 

Sabah Gazetesi İlan Türleri Nelerdir?

Ülkemizde pek çok durum için gazetelere ilan verebilirsiniz. Bu ilanlardan bazıları zorunluyken bir kısmı da isteğe bağlı verebileceğiniz ilanlardır. Sabah gazetesine anma ilanı, nüfus cüzdanı kayıp ilanı, ruhsat kayıp ilanı, iş ilanı, emlak ilanı, oto satış ilan, zayi ilanı, kayıp ve duyuru ilanı verebilirsiniz.

 

Verdiğiniz ilanların tamamı Sabah gazetesinde istediğiniz tarihte uygun fiyatlara yayınlanmaktadır. İlanlarının güçlü bir gazetede yayınlanmasını istiyorsan hemen Sabah gazetesi ilan ver. İlan fiyatları ve durumları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Open chat
Merhaba İlan vermek istiyorum
Merhaba İlan vermek istiyorum
Powered by