Posta Gazetesi İlan Ver

Posta gazetesi; Demirören Holding gurubuna bağlı olarak faaliyetlerini yürüten bir gazetedir günümüzde ülkemizdeki en önemli yazarları kadrosunda barındıran genç bir kurumdur. 1995 yılında kurulan gazete Hürriyet ve Sabah gazetelerinin gerisinde gelerek 2016 yılı itibariyle en çok tiraja sahip üçüncü gazetedir. Bu yüzden ülkemizin kısa sürede en önemli gazeteleri arasına girmeyi başarmıştır.

 

Posta gazetesi ilan verme işlemleri için hemen bize ulaşabilirsiniz. Sizlerin verdiği tüm ilanların en kısa sürede Posta gazetesi ilan bölümlerinde yayınlanması için gerekli çalışmaları yürütüyoruz. Sonrasında kısa süre içinde yüksek dönüşüm elde etmenizi sağlıyoruz. Çünkü Posta gazetesi ülkemizdeki en geniş kullanıcı kitlesine hitap eden önemli bir değerdir.

 

Posta Gazetesine Nasıl İlan Verilir?

Posta gazetesine ilan vermek çok kolay. Bu konuda tecrübeli bir iş ortağı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Çok köklü bir geçmişe sahip olarak ülkemizin diğer büyük gazeteleri gibi Posta gazetesinde de ilanlarınızın yayınlaması konusunda sizlere destek oluyoruz. İlanlarınızın yayınlanması için tek yapmanız gereken bizlere faks, telefon, Whatsapp ve mail gibi kanallardan ulaşmaktır.

 

Ekiplerimiz haftanın her günü mesai saatlerimiz içinde sizlere cevap verecektir. Gerekli ilan konusunda bilgi verdikten sonra istediğiniz tarihte ilanlarınızın yayınlanmasını sağlıyoruz. İlanların yayınlanması için ücretleri banka havalesi ya da kredi kartı ödemesi olarak bize yapabilirsiniz. Sonrasında arkanıza yaslanın ve ilanınızın geniş kitlelere ulaşabilmesi için bekleyin.

 

Posta Gazetesi İlan Türleri Nelerdir?

Posta gazetesi de birçok konuda ilan verebileceğiniz bir yerdir. Gazeteye eleman ilanı, teşekkür ilanı, kayıp ilanı, emlak ilanı, arsa ilanı, vasıta ilanı, insert dağıtım ilanı gibi birçok konuda ilan verebilirsiniz. Türkiye’nin en çok satan üçüncü gazetesinde ilanlarının yayınlanmasını istiyorsanız bize ulaşın ve Posta gazetesi ilan verin.

Open chat
Merhaba İlan vermek istiyorum
Merhaba İlan vermek istiyorum
Powered by