Olay Gazetesi İlan Ver

Olay gazetesi, diğer gazetelerin aksine yerel olarak hizmet veren bir gazetedir. Bu gazete Bursa’da düzenli olarak hizmet vermektedir. Ancak gazete sloganı “Türkiye’nin en büyük şehir gazetesi” olarak kullanılmaktadır. Yani yerel olmasına karşın geniş bir kitle tarafından okunan bir gazetedir. Gazetenin sahibi Cavit Çağlar’dır.

 

Bursa bölgesinin en çok okunan, en çok tercih edilen gazetesi Olay gazetesi’ne tüm ihtiyaçlarınız doğrultusunda ilan ve reklam verebilirsiniz. Seri ilan sayfalarına; emlak, araba, arsa, eleman, kayıp ilanları, sosyal ilanlar sayfasına; vefat, başsağlığı, anma, teşekkür, mevlid ilanları verebilirsiniz.

 

Olay Gazetesine Nasıl İlan Verilir?

Çok düşük bütçeler karşılığında yerel ilanlar vermek istiyorsanız hemen Olay gazetesini tercih edebilirsiniz. Zorunlu ilanlarda ya da belli ilanlarda genel bir ilan da verebilirsiniz. Ayrıca bölgesel olarak Bursa ve çevresinde yaşayan kişilere de kolayca ulaşabilirsiniz. 5 dakika gibi kısa bir sürede bu gazetede reklamlarınızın yayınlanması için hemen bizimle iletişime geçin.

 

Ekiplerimize vermek istediğiniz reklam türünü belirtin. Oluşturulan içeriği ekiplerimize bildirerek onaylayın. Sonrasında reklam ücretini banka havalesi ya da kredi kartı ile bizlere ulaştırın. Tüm bu süreç sonunda Olay gazetesinin istediğiniz sayısında ilan bölümünde yayınlatmak istediğiniz ilanın çıkmasını sağlayalım. Bu gazeteye ilan vererek çok uygun fiyatlara etkili çalışmalar yürütebilirsiniz.

 

Olay Gazetesi İlan Türleri Nelerdir?

Olay gazetesi de ilan bölümünde pek çok ilanı vermenize olanak tanır. Bu gazeteye seri eleman ilanı, çerçeveli eleman ilanı, emlak ilanı, vasıta ilanı ve zayi ilanı gibi çeşitlerde yayın yaptırabilirsiniz. Verdiğiniz ilanlar kısa süre içinde yayınlanır. Hemen Olay gazetesine ilan verebilir ve güçlü bir dönüşüm oranıyla reklamlarınızın yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Open chat
Merhaba İlan vermek istiyorum
Merhaba İlan vermek istiyorum
Powered by