Milliyet Gazetesi İlan Ver

Milliyet gazetesi ülkemizde 3 Mayıs 1950 yılında yayın hayatına başlayan bir gazetedir. Şuan Demirören gurubu bünyesinde faaliyet gösteren günlük bir ulusal gazetedir. Ali Naci Karacan tarafından kurulmuş bir gazetedir. Gazete meyhane baskıları kaldırılıncaya kadar son sayfalarında sağdan okunan spor sayfalarına yer vermiştir. Milliyet gazetesi ilan verme işlemleri için bize ulaşabilirsiniz.

 

Uzun yıllara dayanan tecrübemizle Milliyet gazetesi gibi çok yüksek tirajı olan bir gazete üzerinde tüm ilanlarınızı yayınlatmanıza yardımcı oluyoruz. Bu gazeteye verdiğiniz ilanlar sayesinde çok kısa bir süre içinde istediğiniz dönüşleri alabilirsiniz. Dönüşüm oranı yüksek ilanlar verebilmek için Türkiye’nin her yerinden bizimle iletişime geçebilir ve ilanlarınızın Milliyet gazetesinde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Milliyet Gazetesine Nasıl İlan Verilir?

Milliyet gazetesine ilan vermek için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Bizimle iletişime geçtiğinizde Milliyet gazetesine istediğiniz her türlü ilanı verebilirsiniz. İlan işlemi için öncelikle bizlerden bilgi alın. Vermek istediğiniz ilanın detaylarını bize iletin. Sonrasında ücreti banka havalesi ya da kredi kartı ile ödeyin. Sonrasında istediğiniz tarihte ilanlarınız Milliyet ilan sayfalarında yerini alsın. Sizlere haftanın her günü bu büyük gazetede ilan verme şansı sunuyoruz.

 

Milliyet Gazetesi İlan Türleri Nelerdir?

Milliyet gazetesi her türlü ilanı verebileceğiniz bir gazetedir. Gazetede duyuru ve ticari ilanları, ÇED raporu ilanları, vefat ilanları, bağsağlığı ilanları, anma ilanları, ve diğer tanıtım ve duyuru amaçlı tüm ilanlarınızı verebilirsiniz.

 

 

Open chat
Merhaba İlan vermek istiyorum
Merhaba İlan vermek istiyorum
Powered by