Hürriyet Gazetesi İlan Ver

Hürriyet gazetesi, 1948 yılında Sedat Simavi tarafından kurularak yayın hayatına başladı. Daha sonra Doğan Grubu’na bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren günlük gazete haline geldi. Bu gazete ilk renkli fotoğrafı basmanın yanında ülkemizdeki ilk seri ilanı yayımlatma hizmetini gerçekleştirdi. Hürriyet gazetesi ilan verme işlemi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ülkemizdeki yüksek tirajlı halk gazetelerinden biri olan Hürriyet’e ilan vererek geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

 

Bünyesinde güçlü yazarları barındıran bu gazete Avrupa’da da çok etkili yayın yapmaktadır. Hürriyet gazetesinde ilan verebilmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm ilanlarınız istediğiniz zaman yayınlatılmaktadır. En uygun fiyatlara ilanlarınızı büyük bir kitleye hitap eden bir gazetede yayınlatabilirsiniz.

 

Hürriyet Gazetesine Nasıl İlan Verilir?

Hürriyet gibi büyük bir gazeteye ilan vermek gözünüzde büyümesin. Bir ilan verebilmek için hemen bize ulaşın. İstediğiniz ilana ait detaylar konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Daha sonra istediğiniz yapıya sahip kaliteli reklamları Hürriyet gazetesinde yayınlayabilirsiniz. Sizlerden reklam yayınlatma ücretini banka havalesi ya da kredi kartı ödemesi olarak alıyoruz. Bize ulaşarak Hürriyet gazetesinde en uygun fiyatlı reklamları kolayca verebilirsiniz.

 

Hürriyet Gazetesi İlan Türleri Nelerdir?

Hürriyet gazetesi ilk seri ilan veren gazete olarak sizlerin her türlü ihtiyacınıza uygun şekilde yayınlamalar yapmaktadır. Gazetede ders verme ilanlarınızı, elaman arama ilanlarınızı, araç satış, ev satış ve arsa satış ilanlarınızı verebilirsiniz. Bunun yanında nüfus cüzdanı ilanı ve kayıp ilanı gibi her türlü ilan türünde çalışmalar yapabilirsiniz.

 

Sosyal ilanlar, mevzuat ilanları, kayıp ilanları, vefat ilanları, teşekkür ilanları ve diğer tüm ilanlarınız istediğiniz tarihte Hürriyet gazetesinde yayınlanmaktadır. Hürriyet gazetesine ilan vererek geniş okuyucu kitlelerine ulaşabilirsiniz.

Open chat
Merhaba İlan vermek istiyorum
Merhaba İlan vermek istiyorum
Powered by