Birgün Gazetesi İlan Ver

Birgün gazetesi ülkemizde 14 Nisan 2004 yılında yayın hayatına giriş yapmıştır Bu gazete çok sayıda ortak ve meslek odaları tarafından kurulmuştur. 2013 yılında tirajı artan bir gazete olmaya başlamıştır.

 

Birgün gazetesi ilan verme işlemleri için hemen bize ulaşabilirsiniz. Tüm ilanlarınızın en kısa sürede yayınlanması adına gerekli tüm desteği sunuyoruz. İlan yayınlamak adına gerekli girişimlerinizi hemen bize ulaşarak yapabilirsiniz. Bu gazetedeki ilanlarınızı en kısa sürede yayınlıyoruz. Daha detaylı bilgi alabilmek için hemen bize yazın.

 

Birgün Gazetesine Nasıl İlan Verilir?

Birgün gazetesine ilan vermek çok basit bir işlemdir. Bunun için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Bizler sizin için gerekli tüm adımları atıyoruz ve çalışmaları başlatıyoruz. Uzun yıllardan bu yana birçok gazete için verdiğimiz ilanları ilk çıktığı yıllardan itibaren Birgün gazetesi için de gerçekleştiriyoruz.

 

Öncelikle sizlere ilan türünü soruyoruz. Sonrasında içeriklerin hazır halini sizlerden alıyoruz. Ardından ödeme yapmanız için gerekli bilgileri veriyoruz. Ödemeleri banka havalesi ya da kredi kartıyla kabul etmekteyiz. Ödeme işlemi sonrasında Birgün gazetesinde istediğiniz ilanın yayınlanmasını sağlıyoruz.

 

Birgün Gazetesi İlan Türleri Nelerdir?

Birgün gazetesinde de her türlü ilanı verebilirsiniz. İlan sayfasında teşekkür, vefat, anma, genel kurul, duyuru, ticari ilan gibi birçok alanda ilan verme şansınız vardır. Birgün gazetesi ilan ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Open chat
Merhaba İlan vermek istiyorum
Merhaba İlan vermek istiyorum
Powered by